.

.

New
Трговија на големо: 12V Делта PFC0612DE 1.68 6 cm 60*60*38 4 линија двојно топката фан инвертер

Трговија на големо: 12V Делта PFC0612DE 1.68 6 cm 60*60*38 4 линија двојно топката фан инвертер

DEN 442.00
DEN 480.00

Стока
Достапно.


Детали

Линии:
4 Линии
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Делта
Тип:
Фан
Примена:
Компјутер Случај
Heatsink Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
PFC0612DE
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Фан Големина:
6038
Фан Големина:
6038 инчен
Свеж

Избор на клиенти