.

.

New
A90L-0001-0508 9WF0624H4D03 24V оригинални фан со оригиналните приклучок

A90L-0001-0508 9WF0624H4D03 24V оригинални фан со оригиналните приклучок

DEN 604.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.

A90 L-0001-0508 9 WF0624 H4 D03 24 V оригинални фан со оригиналните приклучок Модел : 9 WF0624 H4 D03 Големина : 60 x 60 x 25мм Напон : 24 VDC Напон спектар : 20.4~27.6 VDC Моќ : 0.15 Моќ : 3.6 W Револуција : 6500min-1 Воздушниот волумен : 23.6 CFM Бучава : 41d B (А) тежина : 110g

Детали

Бренд Име:
Кул Ладно
моќност:
3W
Примена:
На Графички Картички
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Имајќи:
Една Топка, Имајќи
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
45CFM
Број На Модел На:
9WF0624H4D03
Линии:
4 Линии
Моќ Интерфејс:
4PIN
Бучава:
30dBA
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
1
Фан Живот:
30000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
3500RPM
Фан Големина:
70*70*25
Свеж

Избор на клиенти