.

.

New
SXDOOL MMF-04C24DS R0P 4015 4cm 40mm DC24V 0.09 серверот инверторот вентилаторот за ладење

SXDOOL MMF-04C24DS R0P 4015 4cm 40mm DC24V 0.09 серверот инверторот вентилаторот за ладење

DEN 1130.00
DEN 1487.52

Стока
Достапно.


MMF-04 C24 DS-R0 P
Актуелни : 0.09 На
2-жица бела приклучок
Големина на : 40 * 40 * 15cm

Детали

Бренд Име:
SXDOOL
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
MMF-04C24DS R0P
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик
Свеж

Избор на клиенти