.

.

New
Nidec W40S12BS4A5-57 T041 DC 12V 0.73 НА 40x40x28mm Серверот Плоштадот фан

Nidec W40S12BS4A5-57 T041 DC 12V 0.73 НА 40x40x28mm Серверот Плоштадот фан

DEN 804.00

Стока
Достапно.

Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се. Ако ви треба било каков производ, може да обезбеди слика или модел кај нас. Но, не влијае врз работата и квалитет , имаме многу добар фидбек. Ве молиме, напишете EORI број.Сите производи гаранција 2 месеци. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа.

Детали

Линии:
4 Линии
Бренд Име:
nidec
Пакет:
Yes
Heatsink Материјал:
Пластични
Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан
Број На Модел На:
W40S12BS4A5-57 T041
Фан Големина:
40X40X28mm
Свеж

Избор на клиенти