.

.

New
Делта Нови 4028 4CM голема брзина фан 12V 0.81 НА FFB0412UHN насилство 40*40*28mm

Делта Нови 4028 4CM голема брзина фан 12V 0.81 НА FFB0412UHN насилство 40*40*28mm

DEN 408.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Model FFB0412 UHN Size40 * 40 * 28mm Bearing Precision двојно ball Bearing Стандард voltage12 V Електрични current0.81 AHigh брзина Насилство - правец капацитет фан Speed Full брзина 8000 RPM Noise55.00d B(А)Износот на wind24.03 CFM Одржување на best Continuous operation Time10.0000 часа Фан connector4 P мали приклучокот, 4-жица Дополнителни features Support брзина - Поддршка на PWM за контрола на брзината функција smart термостат Feature Maintenance-слободен двојно топката лого , долг живот, Со доволно за ладење на воздухот волумен и притисок . Applicable Chassis ладење , CPU ладилник, трансформацијата на напојување фан , вода за ладење помошни , игри топлина, висока сигурност серверот примена места

Детали

Сечилото Боја:
1pcs, 5pcs многу, 10pcs многу, многу 50pcs
Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
FFB0412UHN
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Свеж

Избор на клиенти