.

.

New
Делта AFB0412SHB -F811 DC 12V 0.35 НА 40x40x15mm Серверот Плоштадот Фан

Делта AFB0412SHB -F811 DC 12V 0.35 НА 40x40x15mm Серверот Плоштадот Фан

DEN 719.00
DEN 781.44

Стока
Достапно.

Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. Ако ви треба било каков производ, може да обезбеди слика или модел кај нас. Ве молиме, напишете EORI број. Иако тоа се користи.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2. Ви благодариме на Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. Но, не влијае врз работата и квалитет , имаме многу добар фидбек.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress.Сите производи гаранција 2 месеци.35 3-жица 3-пински конектор 40x40x15mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци Гаранција
Превозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading). Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. Европските земји го користат DHL express.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе.

Детали

Пакет:
Yes
Линии:
3 Линии
Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
AFB0412SHB F811
Тип:
Фан
Фан Големина:
40x40x15mm
Свеж

Избор на клиенти