.

.

New
Делта Електроника PFR1212DHE 8J2V DC 12V 5.20 НА 120x120x38mm Серверот Плоштадот Фан

Делта Електроника PFR1212DHE 8J2V DC 12V 5.20 НА 120x120x38mm Серверот Плоштадот Фан

DEN 2144.00
DEN 2330.40

Стока
Достапно.

Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се. Ве молиме, напишете EORI број. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА.
Број на модел : PFR1212 DHE, BJ2 V
Напон / Ampere / Големина / Доведе
DC 12 V 5. Ви благодариме на Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото).Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена за Испорака)! купувачот треба да се напишани на полно име. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа.

Детали

Линии:
4 Линии
Пакет:
Yes
Фан Живот:
100000 часа
Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан
Број На Модел На:
PFR1212DHE BJ2V
Фан Големина:
120X120X38mm
Свеж

Избор на клиенти