.

.

New
5 Парчиња Двојно 4Pin да 6Pin 4P да 6P Продолжување Кабел Графичка Картичка Напојување

5 Парчиња Двојно 4Pin да 6Pin 4P да 6P Продолжување Кабел Графичка Картичка Напојување

DEN 248.64

Стока
Достапно.


ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
Сите производи ќе бидат тестирани пред превозот.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Производите ќе ви бидат испорачани со следење во рамките на распоредот се прикажани на веб-сајт.
Ние брод на Адреса на Aliexpress.03 g/еез
Количина : 5pcs
Alipay ЗАЧУВАМ прифатени.
Повратни информации е витален дел од Али заедница и ние да се потрудиме да добиеш Позитивен Фидбек.
Нето Тежина : 0.
Проценка на превозот време
Ние им овозможи размена други модели ако клиенти се задоволни со производот кој што, сепак,
клиентите се да ги сноси freightage на враќање и замена.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни.
Превозот логистика : HK Пост Воздухопловната(Регистрирани),Singpost Воздухопловната(Регистрирани),Кина пост
Воздухопловната(Регистрирани), EMS,DHL,итн.
Морате да не контактирате доколку имате потреба да се вратите или размена во рок од 5 дена, кога сте примиле пакетот. Исто така, ние треба да reship објектот
во рок од 1-5days.
6 Pin на Двоен 4 Pin Графичка Картичка Напојување Продолжување Кабел
100% сосема нов и висок квалитет.
Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме, обично
во рок од 24 часа.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Детали

Бренд Име:
gdstime
Број На Модел На:
4Pin да 6Pin-5P
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Материјал:
Бакар
Примена:
За графички
Свеж

Избор на клиенти