.

.

New
5PCS/многу 110*10мм LED Светилка монистра светилка панел радијатор алуминиумски круг сончоглед радијатор висока термичка радијатор за LED

5PCS/многу 110*10мм LED Светилка монистра светилка панел радијатор алуминиумски круг сончоглед радијатор висока термичка радијатор

DEN 1369.00
DEN 1488.00

Стока
Достапно.

Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Превозот
1.Ние брод вашата нарачка во рок од 2-7 дена по расчисти исплата. Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина. Превозот Метод на Следење на Превозникот Проценува Испорака Забелешка Економија Превозот Кина Пост/ Сингапур Пост на Yes 8~20 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина. Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal/комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V.
Повратни информации
1.Се врати превозот ќе биде платен од страна на Купувачот.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.

Детали

Пакет:
Yes
Линии:
Никој
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Примена:
Напојување
Број На Модел На:
110*10мм LED Светилка монистра светилка панел радијатор
Тип:
Heatsink
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Фан Големина:
110*10мм LED Светилка монистра светилка панел радијатор
Свеж

Избор на клиенти