.

.

New
SANYO 109P0424G3023 24V DC 0.19 НА 40x40x28mm Серверот Плоштадот Фан

SANYO 109P0424G3023 24V DC 0.19 НА 40x40x28mm Серверот Плоштадот Фан

DEN 1157.76

Стока
Достапно.

Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА. Ви благодариме. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Ве молиме, напишете EORI број. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. Но, не влијае врз работата и квалитет, имаме многу добар фидбек.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
.

Детали

Пакет:
Yes
Линии:
3 Линии
Моќ Интерфејс:
3PIN
Број На Модел На:
109P0424G3023
Heatsink Материјал:
Пластични
Фан Живот:
100000 часа
Примена:
Компјутер Случај
Бренд Име:
SANYO
Тип:
Фан
Фан Големина:
40X40X28mm
Свеж

Избор на клиенти