.

.

New
SANYO 9WF0424H7D04 24V DC 0.085 Серверот Плоштадот Фан

SANYO 9WF0424H7D04 24V DC 0.085 Серверот Плоштадот Фан

DEN 1753.92

Стока
Достапно.

Ве молиме, напишете EORI број. Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена) Испорака! купувачот треба да се напишани на полно име. Сите производи гаранција 2 месеци.ако ви треба било каков производ,може да обезбеди слика или medel за нас.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
Бренд : SANYO
Број на модел : 9 WF0424 H7 D04 Напон / Ampere / Доведе / Големина 24 V DC 0. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса.

Детали

Пакет:
Yes
Линии:
3 Линии
Моќ Интерфејс:
3PIN
Heatsink Материјал:
Пластични
Фан Живот:
100000 часа
Примена:
Компјутер Случај
Бренд Име:
SANYO
Тип:
Фан
Број На Модел На:
9WF0424H7D04
Свеж

Избор на клиенти