.

.

New
НОВИ NIDEC D06R-24 6015 24V 0.12 НА 6CM 3PIN Фреквенција конвертор вентилаторот за ладење

НОВИ NIDEC D06R-24 6015 24V 0.12 НА 6CM 3PIN Фреквенција конвертор вентилаторот за ладење

DEN 648.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


МОДЕЛ : D06 R-24
ФАН ГОЛЕМИНА : 60*60*15mm
Напон : DC24 V
Актуелни : 0.12 На
актуелната Тековна : 0.1 А
моќност : 2.4 W
Ротирачка брзина : 5000 PM
Воздушниот волумен : 17.7 CFM
Правец на притисок : 46 PA
бучава : 32 DBA
тежина : 40g

Детали

Бренд Име:
nidec
Свеж

Избор на клиенти