.

.

New
НОВИ NMB-МАТ Minebea 2410ML-05W-B60 6025 24V 0.17 НА 6CM ABB Фреквенција конвертор вентилаторот за ладење

НОВИ NMB-МАТ Minebea 2410ML-05W-B60 6025 24V 0.17 НА 6CM ABB Фреквенција конвертор вентилаторот за ладење

DEN 1166.00
DEN 1295.52

Стока
Достапно.


МОДЕЛ : 2410 ML-05 W-B60
ФАН ГОЛЕМИНА : 60*60*25 MM
Напон : 24 V
Актуелни : 0.17 На
моќност : 4.08 W
Ротирачка брзина : 5300 RPM
Воздушниот волумен : 25 CFM 0.71m3/мин
Правец на притисок : 73pa
бучава : 36 DBA
-20~75°
Услуга живот : 50000hour
: 65 G
приклучок : motherboard3 Pinterface ИЛИ големи 4 PIN интерфејс

Детали

Бренд Име:
NMB
Свеж

Избор на клиенти