.

.

New
бренд нови SUNON 5015 12V 2.52 W MF50151VX-C05C-S99 турбина вентилаторот за ладење

бренд нови SUNON 5015 12V 2.52 W MF50151VX-C05C-S99 турбина вентилаторот за ладење

DEN 1728.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.

Модел : MF5015 VX-C05 C-S99 Големина : 50mm×50mm×15mm Брзина информации : 5700 Имајќи тип : Maglev Имајќи тип на Услуга живот : 50000hour Оценет напон : 12 V Конектор тип : мал 4 PIN интерфејс Брзина на следење : поддршка линија должина : 10cm

Детали

Бренд Име:
SUNON
Свеж

Избор на клиенти