.

.

New
НОВИ SANYO DENKI САН АЦЕ 7020 DC12V 0.3 А 9BD12SC6-6 7cm Компресор турбина вентилаторот за ладење

НОВИ SANYO DENKI САН АЦЕ 7020 DC12V 0.3 А 9BD12SC6-6 7cm Компресор турбина вентилаторот за ладење

DEN 864.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


Големина : 70mm×70mm×20mm
Брзина информации : 4500±10%ВРТЕЖИ во минута
Имајќи тип : двоен топката имајќи ТОПКАТА ИМАЈЌИ
Услуга живот : 60000hour
Номинална напон : 12 V
Номинална напон : 0.30 На
Конектор тип : интерфејс ИЛИ motherboard3pininterface ,Линија length6 CM big Air за јачина на

Детали

Бренд Име:
SANYO
Свеж

Избор на клиенти