.

.

New
НОВИ NMB-МАТ Minebea 2410ML-04W-B86 6025 12V 0.70 НА 6CM контрола на Температурата висока воздухот јачината на вентилаторот за ладење

НОВИ NMB-МАТ Minebea 2410ML-04W-B86 6025 12V 0.70 НА 6CM контрола на Температурата висока воздухот јачината на вентилаторот за

DEN 648.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


【МОДЕЛ】2410 ML-04 W-B86-E53
【линии 】4 pin(supportmotherboard PWM)
【ФАН ГОЛЕМИНА】60*60*25.4 мм
【Напон】DC 12 V
【Voltagerange 】6.0-13.2 V
【Тековната】0.7 На
【моќ】8.4 W
【Ротирачка брзина】7800 RPM(ВРТЕЖИ во минута)
【big Air за јачина на】1.05 м3/мин
【голема Правец на притисок】142.5 Pa
【голема бучава】46 д-БА(decibel)
【тежина】65 g

Детали

Бренд Име:
NMB
Свеж

Избор на клиенти