.

.

New
НОВИ NMB-МАТ Minebea 4715KL-05W-B49 12038 24V 0.46 Фреквенција конвертор 3PIN вентилаторот за ладење

НОВИ NMB-МАТ Minebea 4715KL-05W-B49 12038 24V 0.46 Фреквенција конвертор 3PIN вентилаторот за ладење

DEN 864.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


МОДЕЛ : 4715 KL-05 W-B49
линии : 3 pin
ФАН ГОЛЕМИНА : 120*120*38mm
Напон : 24 V DC
Voltagerange : 10.0-27.6 V
Актуелни : 0.46 На
моќност : 11.04 W
Ротирачка брзина : 3200 ВРТЕЖИ во минута
Воздушниот волумен : 118.0 CFM
Правец на притисок : 0.33 ВО H2 O
бучава : 46.5 д-БА
тежина : 260 g

Детали

Бренд Име:
NMB
Свеж

Избор на клиенти