.

.

New
НОВИ NMB-МАТ Minebea 3615ML-04W-B76DC 9238 12V вентилаторот за ладење

НОВИ NMB-МАТ Minebea 3615ML-04W-B76DC 9238 12V вентилаторот за ладење

DEN 1166.00
DEN 1295.52

Стока
Достапно.


МОДЕЛ : 3615 ML-04 W-B76
Имајќи тип : Двоен топката ( Топката 2 Имајќи со Посебно Дизајниран IC Внатре )
ФАН ГОЛЕМИНА на : 92*92*38 мм
( MTTF ) : 50000 часа
Номинална напон : 12 V
работа Voltagerange : 7.0 V - 12.6 V
Актуелни : 1.60 На

Детали

Бренд Име:
NMB
Свеж

Избор на клиенти