.

.

New
Бесплатен Превозот Оригинални МАГИЈА Крило Круг MGT8012YB-W20 12V 0.48 НА 4Pin За ZOTAC GTX460 Кулер за Ладење Вентилатор

Бесплатен Превозот Оригинални МАГИЈА Крило Круг MGT8012YB-W20 12V 0.48 НА 4Pin За ZOTAC GTX460 Кулер за Ладење Вентилатор

DEN 729.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.

Опис : Фан Модел : MGT8012 YB-W20 Моќ Конектор : 4wire 4pin Дупка до Дупка : 82*54*68*63mm Напон : 12 V Струја : 0. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил.3-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).48 НА 4 Pin За ZOTAC GTX460 Кулер за Ладење Вентилатор Информации :
1. Купи со доверба 1. Гаранција и Враќање : 1.Оригиналниот МАГИЈА Крило Круг MGT8012 YB-W20 12 V 0.Ве молиме проверете ја сликата и бидете сигурни дека тоа е она што го сакате производот. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.
ако вашата адреса е оддалечена област,треба да се обрне повеќе или ние превозот ЕМС.

Детали

Број На Модел На:
MGT8012YB-W20
Бучава:
25dBA
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
GTX460
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Пакет:
No
Примена:
Процесор
Линии:
4 Линии
Имајќи:
Топката имајќи
Моќ Интерфејс:
4PIN
Бренд Име:
Ориентален Матрица
Фан Живот:
30000 часа
Фан Големина:
82*54*68*63mm
Свеж

Избор на клиенти