.

.

New
бренд нови SUNON Двојно Топката имајќи 8CM 220V 8025 8CM SF23080AT вентилаторот за ладење

бренд нови SUNON Двојно Топката имајќи 8CM 220V 8025 8CM SF23080AT вентилаторот за ладење

DEN 864.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.

Модел : SF23080 AT Големина : 80mm×80mm×25mm Имајќи тип : двоен топката имајќи Услуга живот : 50000hour Оценет напон : AC220 V Номинална струја : 0.09 Конектор тип : линија должина : 10cm

Детали

Бренд Име:
SUNON
Свеж

Избор на клиенти