.

.

New
НОВИ SANYO DENKI САН АЦЕ 9WP0812H401 DENK 8CM 8025 12V вентилаторот за ладење

НОВИ SANYO DENKI САН АЦЕ 9WP0812H401 DENK 8CM 8025 12V вентилаторот за ладење

DEN 1296.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.


МОДЕЛ : 9 WP0812 H401
ФАН ГОЛЕМИНА НА : 80*80*25 12 V
IP68
Актуелни : 0.13 На

Детали

Бренд Име:
SANYO
Свеж

Избор на клиенти