.

.

New
НОВИ NMB-МАТ Minebea F225A2-092-D0730 48V 6.1 НА 292.8 W Центрифуга вентилаторот за ладење

НОВИ NMB-МАТ Minebea F225A2-092-D0730 48V 6.1 НА 292.8 W Центрифуга вентилаторот за ладење

DEN 12960.00
DEN 14399.52

Стока
Достапно.


Напон 48 VDC
noise79db
2.1 kg

Детали

Бренд Име:
NMB
Свеж

Избор на клиенти