.

.

New
бренд нови SUNON MB40201VX-000C-F99 4020 12V 1.38 W 4CM вентилаторот за ладење

бренд нови SUNON MB40201VX-000C-F99 4020 12V 1.38 W 4CM вентилаторот за ладење

DEN 864.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


МОДЕЛ : MB40201 VX-000 C-F99
големина на : 40* 40*20 MM
Напон : 12 V
моќност : 1.38 W
Воздушниот волумен : 10.8 CFM
бучава : 27.5 DB
Ротирачка брзина : 8200 RPM
Имајќи тип : Maglev
40000hour
линии : 3lines

Детали

Бренд Име:
SUNON
Свеж

Избор на клиенти