.

.

New
бренд нови SUNON KD1209PTS3 12V 1.7 W 9025 9CM тишина вентилаторот за ладење

бренд нови SUNON KD1209PTS3 12V 1.7 W 9025 9CM тишина вентилаторот за ладење

DEN 648.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


МОДЕЛ : KD1209 PTS3
Напон : 12 V
моќност : 1.7 W
Ротирачка брзина : 2100r/мин
Воздушниот волумен : 39m3/мин
бучава : 28d BA
ФАН ГОЛЕМИНА : 92mm

Детали

Бренд Име:
SUNON
Свеж

Избор на клиенти