.

.

New
НОВИ NMB-МАТ Minebea 08025SS-24M-ЕЛ 8025 24V 8CM тишина вентилаторот за ладење

НОВИ NMB-МАТ Minebea 08025SS-24M-ЕЛ 8025 24V 8CM тишина вентилаторот за ладење

DEN 1166.00
DEN 1295.52

Стока
Достапно.


: NMB-МАТ
Модел : 08025 SS-24 M-ЕЛ
: 80 x 80 x 25мм
: 24 VDC
Напон : 12 V28 V
: 0.1 А
: 2.4 W
Имајќи тип : Одржување-бесплатен Имајќи тип
: 2200 RPM
: 19.6 CFM
: 15.6 велика британија
: 70000hour
: 95.00 g

Детали

Бренд Име:
NMB
Свеж

Избор на клиенти