.

.

New
бренд нови SUNON EC25150B2-Q01U-G99 5V-0.20 W 2515 микро вентилаторот за ладење

бренд нови SUNON EC25150B2-Q01U-G99 5V-0.20 W 2515 микро вентилаторот за ладење

DEN 648.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.

Модел : EC25150 B2-Q01 U-G99 Големина : 25мм×25mm×15mm Имајќи тип : Хидраулични Имајќи тип на Услуга живот : 50000hour Оценет напон : 5 V Конектор тип : мал 3 PIN интерфејс линија должина : 5cm

Детали

Бренд Име:
SUNON
Свеж

Избор на клиенти