.

.

New
бренд нови SUNON KD1208PTB1 8025 DC12V 8CM вентилаторот за ладење

бренд нови SUNON KD1208PTB1 8025 DC12V 8CM вентилаторот за ладење

DEN 864.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


МОДЕЛ : KD1208 PTB1
Големина : 80*80*25 MM(8025)
Ротирачка брзина : 3200 RPM
Имајќи тип : Двоен топката Имајќи тип
бучава : 33.0 велика британија
Воздушниот волумен : 41.0 CFM
Актуелни : 0.145 На
моќност : 1.7 W
Номинална напон : 12 V
Тест за брзина : поддршка
Фан интерфејс : 2 Pinterface голема 4 Dinterface
Линија должина : 28 CM
Услуга живот : 10.0000 час(25°,45~85%)

Детали

Бренд Име:
SUNON
Свеж

Избор на клиенти