.

.

New
НОВИ AVC DB15051B48U 150mm 48V Двојно Топката имајќи 15051 вентилаторот за ладење

НОВИ AVC DB15051B48U 150mm 48V Двојно Топката имајќи 15051 вентилаторот за ладење

DEN 4320.00
DEN 4799.52

Стока
Достапно.

Големина : 150mm X51mm Имајќи тип : двоен топката имајќи Услуга живот : 50000hour Оценет напон : 48 V Конектор тип : иста слика

Детали

Бренд Име:
AVC
Свеж

Избор на клиенти