.

.

New
бренд нови SUNON 4CM 4010 тишина KDE1204PFV 12V 0.8 W Maglev вентилаторот за ладење

бренд нови SUNON 4CM 4010 тишина KDE1204PFV 12V 0.8 W Maglev вентилаторот за ладење

DEN 648.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


МОДЕЛ : KDE1204 PFV3
ФАН ГОЛЕМИНА : 40x40x10mm
Номинална напон : 12 V
Номинална струја : А 0.065
текст моќ : 0.8 W
Ротирачка брзина : 3500 RPM
Воздушниот волумен : 3.26 CFM
19 Pa
бучава : 11d B(А)
тежина : 20g
приклучок : motherboard3 Pplug ,Линија length8 CM ,поддршка тест за брзина

Детали

Бренд Име:
SUNON
Свеж

Избор на клиенти