.

.

New
НОВИ ADDA AD0405LS-D56 4015 5V 0.2 НА 4CM Топката имајќи висока воздухот јачината на вентилаторот за ладење

НОВИ ADDA AD0405LS-D56 4015 5V 0.2 НА 4CM Топката имајќи висока воздухот јачината на вентилаторот за ладење

DEN 648.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


ФАН ГОЛЕМИНА : 40*40*15mm
МОДЕЛ : AD0405 LS-D56
Номинална напон : 5 V
Актуелни : 0.2 На
Имајќи тип двојна топката имајќи
линии интерфејс : 3 PIN интерфејс
Дополнителни карактеристики : поддршка тест за брзина поддршка тест за брзина

Детали

Бренд Име:
ADDA
Свеж

Избор на клиенти