.

.

New
НОВИ SANYO DENKI САН АЦЕ 9G0812P1G13 8038 8cm 12V 1.8 Серверот висока воздухот јачината на вентилаторот за ладење

НОВИ SANYO DENKI САН АЦЕ 9G0812P1G13 8038 8cm 12V 1.8 Серверот висока воздухот јачината на вентилаторот за ладење

DEN 864.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


Модел : 9 G0812 P1 G13
Големина : 80×80×38mm
Центар дупка големина : 72 X72 MM
Брзина информации : 7800±10%
Имајќи тип : двоен топката имајќи
Услуга живот : 50000hour
Бучава информации : 58decibel
Номинална напон : 12 V
Номинална струја : 1.8 А
Воздушниот волумен : 107.3 CFM
Тест за брзина : поддршка
PWM : поддршка
Конектор тип : мал 2 PIN интерфејс,motherboard3 P,Линија length15 CM
земја на потекло : Кина
:
тежина : 167g
Answer : ___________________________ Note : Црна линија негативни,Црвена линија позитивни,Жолта линија тест за брзина,Браун линија PWM

Детали

Бренд Име:
SANYO
Свеж

Избор на клиенти