.

.

New
НОВИ SANYO DENKI САН АЦЕ 9GH1212M408 12025 12V 12CM тишина вентилаторот за ладење

НОВИ SANYO DENKI САН АЦЕ 9GH1212M408 12025 12V 12CM тишина вентилаторот за ладење

DEN 1296.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.


/
МОДЕЛ
9 GH1212 M408
ФАН ГОЛЕМИНА
120 X120 X25mm
Напон
DC 12 V
Номинална струја
0.13 На
Имајќи тип
двојно топката имајќи

Детали

Бренд Име:
SANYO
Свеж

Избор на клиенти