.

.

New
бренд нови SUNON 6cm 6015 12V HA60151V4-000C-999 6CM Maglev тишина вентилаторот за ладење

бренд нови SUNON 6cm 6015 12V HA60151V4-000C-999 6CM Maglev тишина вентилаторот за ладење

DEN 648.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.

Модел : HA 60151 V4-000 C-999 Големина : 60mm×60mm×15mm Брзина информации : 3100 Имајќи тип : Maglev Имајќи тип на Услуга живот : 50000hour Бучава информации : 18decibel Оценет напон : 12 V Номинална струја : 0.05 Конектор тип : мал 2 PIN интерфејс Брзина на следење : поддршка линија должина : 10cm

Детали

Бренд Име:
SUNON
Свеж

Избор на клиенти