.

.

New
20 Парчиња многу Сина Алуминиум PC Компјутер Случај VGA PS IC Card X8 RAM Меморија Ладење Кулер Heatsink

20 Парчиња многу Сина Алуминиум PC Компјутер Случај VGA PS IC Card X8 RAM Меморија Ладење Кулер Heatsink

DEN 417.12

Стока
Достапно.

Ние ќе го пријават како подарок и ниска вредност на пакетот за да се избегне данок.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Купувачите треба да биде одговорен за сите превозот цена, ако понудата на погрешна адреса.Пакување : Хартиена кеса или кутија. Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Исто така, ние треба да reship објектот во рок од 1-5days.Испорача време : Обично,тоа трае околу 15-35 дена,тоа ќе биде одложен од страна на празници,страшно се временски или други unexcepted ризици.
Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обично во рок од 24 часа.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата.Ние брод на Адреса на Aliexpress.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек.Царинските надоместоци : Општо земено,купувачот не треба да плаќаат екстра за време на царинската управа. Но, понекогаш во некои земји, на царинската испостава може да биде стриктна.
Сите производи ќе се провери пред превозот.
20 КОМПЈУТЕРИ Сина Алуминиум Компјутер VGA Картичка X8 RAM Меморија Ладење Кулер Heatsink
Материјал : Алуминиум&Топлина Проводници Лента
Дното Големина : 14mmx13mm
Горниот Големина : 18mmx13mm
Висина : 6mm
Тежина : 1.

Детали

Бренд Име:
gdstime
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
Никој
Тип:
Heatsink
Број На Модел На:
X8
is_customized:
Yes
Фан Големина:
1.4 cm
Свеж

Избор на клиенти