.

.

New
Нов лаптоп вентилатор за Toshiba Satellite L600-01B l600-59r L600-57B L600-58W L600-61B L640 L645 cpu ладилник фан

Нов лаптоп вентилатор за Toshiba Satellite L600-01B l600-59r L600-57B L600-58W L600-61B L640 L645 cpu ладилник фан

DEN 446.40

Стока
Достапно.


Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-50 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Ако ја прими стоката со не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош
2.Ако вашиот објект нема't пристигна или не't како што е опишано и сакате да остави негативни повратни информации, контактирајте со нас на прво место. Ни даде шанса да се направат нештата право за вас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем.

Детали

Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
за Toshiba Satellite L600-01B l600-59r L600-57B L600-58W L600-61B
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Процесор
Свеж

Избор на клиенти