.

.

New
Нови Оригинални Процесорот Ладење Вентилатор За ACER 5350 5750 5750G 5755 5755G P5WE0 V3-571G Е1-57 DC Brushless Кулер Радијатори CoolingFan

Нови Оригинални Процесорот Ладење Вентилатор За ACER 5350 5750 5750G 5755 5755G P5WE0 V3-571G Е1-57 DC Brushless Кулер Радијатори

DEN 966.00
DEN 1122.72

Стока
Достапно.

Совршен дизајн за висока компатибилност и одличен состави
Пакет : 1x вентилаторот за ладење на процесорот
Слични Производи : ја Посетите мојата продавница : Превозот : 3.Нови Оригинални Процесорот Ладење Вентилатор За Вентилатор За ACER СТРЕМАТ 3750 3750 G 3750 ZG DC Brushless Cpu Ладилник Радијатори Лаптоп Вентилаторот за Ладење
Компатибилен со : За ACER СТРЕМАТ 3750 3750 G 3750 ZG Испорака Тежина : 70g ( 2. Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да купите .Колку долго може да се добие мојата цел? Приближното време на испорака откако ќе го испрати надвор.5 или $3 на Вашата Нарачка преку e Packet превозот.
Внимание :
На истиот тип на лаптоп фан може да има неколку производители, ве молиме да не разбираат дека на навивачите во нашата продавница не е оригинална, бидејќи тие не се исто производителот !
Главниот вентилатор фабричките :
ДЕЛТА / SUNON / FORCECON / ADDA / Panasonic
AVC / SANYO / NMB / Nidec / ebmpapst
Ако ти е гајле производителите фабрика , ве молиме да се поврзете со нас да се назначи maufacturer.И тоа трае и подолго.Ве молиме да бидете трпеливи, ако не го добие стоки брзо по породувањето.(За референца само) Забелешка : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Пошта обично трае 11-30 дена.Ако доаѓаат од Канада,Франција,Израел или Велика Британија,Австралија,Саудиска Арабија,можете да платите Дополнителни $2.На истиот тип на лаптоп може да има девојче фанови.

Детали

Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
За ACER 5350 5750 5750G 5755 5755G P5WE0 V3-571G Е1-571
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Y
Heatsink Материјал:
Бакар
Бренд Име:
WFXSTD
Пакет:
No
Тип:
Фан
Примена:
Процесор
Бучава:
N
Фан Големина:
2.5 инчен
Свеж

Избор на клиенти