.

.

New
Gdstime 2 компјутери/многу Нови 4020 Центрифугални Компресор Фан 24V DC 0.1 прожектор 2PIN Конектор 40mm * 40mm * 20mm

Gdstime 2 компјутери/многу Нови 4020 Центрифугални Компресор Фан 24V DC 0.1 прожектор 2PIN Конектор 40mm * 40mm * 20mm

DEN 320.00
DEN 359.52

Стока
Достапно.


Детали

Бучава:
26dBA
моќност:
2.4 W
Бренд Име:
gdstime
Имајќи:
Масло Имајќи
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
EW4020S24V2P-Б-2E
Фан Живот:
30000 часа
Пакет:
No
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
Фан Големина:
40X40X20mm
Материјал:
Пластични
Големина:
40x40x20mm fan
тековната:
0.1 Amp
Напон:
DC 24V
Фан тип:
40mm компресор фан
Тип:
центрифугални фан
Cerfiticate:
RoHS,CE
Фан Големина:
1.57 инчен
Брзина:
5800 ВРТЕЖИ во минута
Проток на воздух:
3.2 CFM
Свеж

Избор на клиенти