.

.

New
Нови Оригинални Процесорот Ладење Вентилатор За ACER 4750 4750G 4752G 4743G 4755G DC Brushless Кулер за Лаптоп Радијатори Вентилаторот за Ладење Heatsink

Нови Оригинални Процесорот Ладење Вентилатор За ACER 4750 4750G 4752G 4743G 4755G DC Brushless Кулер за Лаптоп Радијатори Вентилаторот

DEN 524.00
DEN 551.52

Стока
Достапно.

Совршен дизајн за висока компатибилност и одличен состави
Пакет : 1x процесорот вентилаторот за ладење 100% Нови Оригинални
Слични Производи : ја Посетите мојата продавница : Превозот : 3.И тоа трае и подолго. Сад , Русија , Украина ,ние изберете e Packet кој е побрз и stabable.Ве молиме да бидете трпеливи, ако не го добие стоки брзо по породувањето.5 или $3 на Вашата Нарачка преку e Packet превозот.(За референца само) Забелешка : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Пошта обично трае 11-30 дена. Ќе можат да работат колку што ви се допаѓа, без прегревање на вашиот компјутер
4.
Внимание :
На истиот тип на лаптоп фан може да има неколку производители, ве молиме да не разбираат дека на навивачите во нашата продавница не е оригинална, бидејќи тие не се исто производителот !
Главниот вентилатор фабричките :
ДЕЛТА / SUNON / FORCECON / ADDA / Panasonic
AVC / SANYO / NMB / Nidec / ebmpapst
Ако ти е гајле производителите фабрика , ве молиме да се поврзете со нас да се назначи maufacturer.Нови Оригинални Процесорот Ладење Вентилатор За Вентилатор За ACER 4750 4750 G 4752 G 4743 G 4755 G DC Brushless Cpu Ладилник Радијатори Лаптоп Вентилаторот за Ладење
Компатибилен со : За ACER 4750 4750 G 4752 G 4743 G 4755 G Испорака Тежина : 70g ( 2.Или можете да изберете EMS,DHL,UPS-от или други изразат услуги,но ве молиме контактирајте со нас за да додадете дополнителни превозот цена за брза испорака.Колку долго може да се добие мојата цел? Приближното време на испорака откако ќе го испрати надвор.

Детали

Бучава:
N
Тип:
Фан
Бренд Име:
WFXSTD
Фан Големина:
2.5 инчен
Пакет:
No
Линии:
4 Линии
Примена:
Процесор
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Y
Heatsink Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
За ACER 4750 4750G 4752G 4743G 4755G
Свеж

Избор на клиенти