.

.

New
Gdstime 1 Парче Фан 92mm 24V DC 2Pin 9cm 92x92x25mm PC Случај Кулер за Ладење Вентилатор Сосема Нов

Gdstime 1 Парче Фан 92mm 24V DC 2Pin 9cm 92x92x25mm PC Случај Кулер за Ладење Вентилатор Сосема Нов

DEN 293.00
DEN 344.64

Стока
Достапно.


Фан 92mm 24 V DC 2 Pin 9cm 92x92x25mm PC Случај Кулер за Ладење Вентилатор Сосема Нов
Карактеристики : Brand new фан со одличен квалитет и атрактивна цена. Лесно да се инсталира и да ги искористи на топол воздух од внатрешноста на случајот. Се зголеми протокот на воздух во вашиот систем.Заладување на целиот случај. Проширите вашиот систем животен век и Компјутерски подобро да работат.
Параметри :
Димензии : 92mm x 92mm x 25мм
Номинална Напон : 24 V DC
Конектор : 2pin XH2.54
Имајќи Тип : Ракав
Номинална Струја : 0.13± 10% Amp
Номинална Брзина : 2500±10%вртежи во минута
Бучава : 29±10%велика британија
Проток на воздух : 54.8 CFM
Живот : 35000 часа
Кабел Должина : 25cm
Тежина : 70g/еез
Пакување се Вклучени : 1 парче
Кога нарачка,ве молиме пополнете го Целосно Име и презиме,погодно да ги собереш парцела.Ви благодариме.
Детални Фотографии :
92mm процесорот случај радијатор кулер за ладење вентилатор pwm
92mm процесорот случај радијатор кулер за ладење вентилатор pwm

Детали

Фан Големина:
92x92x25mm
Број На Модел На:
EW9225S24V2P-1Е
Бренд Име:
gdstime
Имајќи:
Масло Имајќи
Линии:
2 линии
Примена:
Компјутер Случај
Фан Живот:
30000 часа
Пакет:
No
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
Бучава:
29dBA
is_customized:
yes
Точка име :
92mm вентилаторот за ладење
ножеви:
7 Ножеви
Материјал:
Висок Qaulity Пластика
користат за:
PC Случај Кулер за Ладење
Номинална Напон:
Номинална Напон
конектор:
Конектор
сертификација:
CE / ROHS
Фан Големина:
3.6 инчен
Свеж

Избор на клиенти