.

.

New
SUNON Бесплатен Превозот KDE1204PKV1 Г-ѓа БОЛЕСТ.GN 40x40x20mm DC12V 0.8 W Серверот Вентилаторот за Ладење 3-жица 100pcs/многу

SUNON Бесплатен Превозот KDE1204PKV1 Г-ѓа БОЛЕСТ.GN 40x40x20mm DC12V 0.8 W Серверот Вентилаторот за Ладење 3-жица 100pcs/многу

DEN 14880.00

Стока
Достапно.


големина : 40x40x20mm
Лагери : магнетни лежишта
Номинална напон : 12 V
Оперативен напон : 4 V-13 V
Струја : 0.8 W
Брзина : 5200rpm (полна брзина)
Бучава : 18d BA (полна брзина)
Проток на воздух : 6.3 CFM
Одржлив работното време на 100,000 часа
Конектор за матична плоча стандард три-pin три-жица не поддржува брзина следење

Детали

Бренд Име:
SUNON
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
KDE1204PKV1 Г-ЃА БОЛЕСТ.GN
Тип:
Фан
Фан Големина:
40*40*20
Свеж

Избор на клиенти