.

.

New
2mm FLEX780 Силикон Термички Подлога За LAIRD Лаптоп Графика Меморија Beiqiao графичкиот процесор Термички Силициум Термички Подлога FLEX780 Термички Подлога

2mm FLEX780 Силикон Термички Подлога За LAIRD Лаптоп Графика Меморија Beiqiao графичкиот процесор Термички Силициум Термички

DEN 155.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.

Ве молиме да бидете трпеливи, ако не го добие стоки брзо по породувањето.И тоа трае и подолго. рака во термо подлога на задната страна и натаму нежно избришете притисок неколку пати, за цемент термички подлога 4.Ако доаѓаат од Канада,Франција,Израел или Велика Британија,Австралија,Саудиска Арабија,можете да платите Дополнителни $2. Сад , Русија , Украина ,ние изберете e Packet кој е побрз и stabable.Или можете да изберете EMS,DHL,UPS-от или други изразат услуги,но ве молиме контактирајте со нас за да додадете дополнителни превозот цена за брза испорака. излупете исклучите некоја заштитна фолија 2. Излупете надвор од друга страна, со некоја заштитна фолија 5.Колку долго може да се добие мојата цел? Приближното време на испорака откако ќе го испрати надвор.
Ќе добиете : Термички подлога (FLEX780 2 мм)
Слични Производи : ја Посетите мојата продавница : Превозот : 3.
2mm Силикон Термички Подлога За САД LAIRD Лаптоп Графика Меморија Beiqiao графичкиот процесор Термички Силициум Термички Подлога FLEX780 Термички Подлога Количина : 1-500 PCS Големина на : 15 * 15 * 2 мм Боја : Сива коефициент на Топлинска спроводливост : 5 W/mk Тип : FLEX780 Користејќи метод : (ако постои услов да се користи acetone решение да се исчисти површината на инсталацијата) 1. ќе биде вметнат на чип 3. инсталирање на радијатор Повеќе Дебелина : ве Молиме да се поврзете со нас ако сакате другите големина.
Враќање Plicy : Плаќање : Повратна Информација :
.

Детали

Сечилото Количина:
200 Парчиња, 100 Компјутери, 1 Компјутери, 10 Компјутери, 5 Компјутери
Фан Големина:
92x92x25mm
Волумен На Воздух:
30CFM
Моќ Интерфејс:
3PIN
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Силикон Термички Подлога
Бучава:
25dBA
Линии:
2 линии
Бренд Име:
WFXSTD
моќност:
1.56 W
Тип:
Проводен Heatsink Гипс
Пакет:
No
Примена:
Процесор
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Имајќи:
Течност Имајќи
Heatsink Материјал:
Бакар
Фан Живот:
30000 часа
Број На Модел На:
FLEX780 термички подлога
Thinkness:
2mm
Големина:
15*15mm
Количина:
1 buc
Свеж

Избор на клиенти