.

.

New
Брз Слободен Брод 10PCS/многу Електронски радијатор модул перка топлина спроводливост термички проводници плоча 50*22*3ММ Алуминиум радијатор

Брз Слободен Брод 10PCS/многу Електронски радијатор модул перка топлина спроводливост термички проводници плоча 50*22*3ММ Алуминиум

DEN 552.00
DEN 600.00

Стока
Достапно.

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина. Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето
Контактирајте Со Нас
Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обично во рок од 24 часа.

Детали

Пакет:
Yes
Линии:
Никој
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Тип:
Heatsink
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
50*22*3ММ Алуминиум радијатор
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Фан Големина:
50*22*3ММ Алуминиум радијатор
Свеж

Избор на клиенти