.

.

New
1 парчиња 100X100x2MM Дебелина 2MM IC Чип графичкиот процесор Бела Силикони Проводници Соединенија Термички Подлога

1 парчиња 100X100x2MM Дебелина 2MM IC Чип графичкиот процесор Бела Силикони Проводници Соединенија Термички Подлога

DEN 321.12

Стока
Достапно.


Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обично во рок од 24 часа.
Купувачите треба да биде одговорен за сите превозот цена, ако понудата на погрешна адреса.2 w/m-K
Дефект Напон : 4kv/mm
Пакување Вклучуваат : 1 BUC
имаме и други дебелина подлога, ако ви е потребен, контактирајте ме
1.Ние брод на Адреса на Aliexpress.
Сите производи ќе се провери пред превозот.
Морате да не контактирате доколку имате потреба да се вратите или размена во рок од 5 дена, кога сте примиле пакетот.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни. Но, понекогаш во некои земји, на царинската испостава може да биде стриктна.Испорача време : Обично,тоа трае околу 15-35 дена,тоа ќе биде одложен од страна на празници,страшно се временски или други unexcepted ризици.Ви благодариме!
Ние им овозможи размена други модели ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси freightage на враќање и замена .
1 PCS 100 x 100 x 2mm бела Силикони Проводници Соединение heatsink на топлинска
100% Сосема Нов
Дебелина : 2mm
Големина : 100x100mm
Континуирано Temp : -40ºC-260 º C
Коефициент на топлинска Спроводливост : 3.Превозот Логистика :
Кина пост Воздух Парцела,хонг конг Пост Воздухопловната(Регистрирани),Singpost Воздухопловната(Регистрирани),EMS,DHL,итн.

Детали

Бренд Име:
gdstime
Број На Модел На:
термичка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
GDT100x2mm
Свеж

Избор на клиенти