.

.

New
Emacro CNDF TA11025MSL-2 AC напон 220V 0.10 НА 110x110x25mm Серверот Плоштадот Фан

Emacro CNDF TA11025MSL-2 AC напон 220V 0.10 НА 110x110x25mm Серверот Плоштадот Фан

DEN 1511.00
DEN 1642.56

Стока
Достапно.

(4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА. Ако ви треба било каков производ, може да обезбеди слика или модел кај нас.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас.
CNDF Број на Модел : TA11025 MSL-2 Напон / Ampere / Доведе / Големина на AC напон 220 V 0. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
. Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена за Испорака)! купувачот треба да се напишани на полно име.

Детали

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Emacro
Број На Модел На:
12P-230HB
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
Тип:
Фан
Свеж

Избор на клиенти