.

.

New
95*67*30мм цевка светлина ЛЕР песна светлината алуминиум профил кружни цевки радијатор Големи сончоглед топлина мијалник Цевка светилка за ладење

95*67*30мм цевка светлина ЛЕР песна светлината алуминиум профил кружни цевки радијатор Големи сончоглед топлина мијалник Цевка

DEN 486.00
DEN 528.00

Стока
Достапно.

Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.

Детали

Пакет:
Yes
Линии:
Никој
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Примена:
Напојување
Број На Модел На:
95*67*30мм цевка светлина ЛЕР песна светлината алуминиум профил
Тип:
Heatsink
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Фан Големина:
95*67*30мм цевка светлина ЛЕР песна светлината алуминиум профил
Свеж

Избор на клиенти