.

.

New
Трговија на големо ADDA AB5012HB-C03 Серверот Компресор Фан DC 12V 0.21 НА 50x50x20mm 5cm 50mm 3Wire 3Pin турбо компресор вентилаторот за ладење

Трговија на големо ADDA AB5012HB-C03 Серверот Компресор Фан DC 12V 0.21 НА 50x50x20mm 5cm 50mm 3Wire 3Pin турбо компресор вентилаторот

DEN 984.00
DEN 1295.52

Стока
Достапно.


Бренд ; ADDA
Модел ; AB5012 HB-C03
Напон ; DC12 V
Тековната ; 0.21 На
Големина ; 50 * 50 * 20 MM
Интерфејс : 3 P како што е прикажано
Имајќи ; двојна топката , турбо центрифугални компресор фан

Детали

Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Број На Модел На:
AB5012HB-C03
Фан Големина:
5 cm
Пакет:
Yes
Бренд Име:
ADDA
Линии:
покажа како погоре слик
Свеж

Избор на клиенти