.

.

New
Нов лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулер за Dell Inspiron 1427 1425 Vostro 1720 1710 v1710 v1720

Нов лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулер за Dell Inspiron 1427 1425 Vostro 1720 1710 v1710 v1720

DEN 480.00

Стока
Достапно.


СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам. Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 15-50 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS. 2.Ако изберете да брод од страна на курирската служба DHL или Fedex, но адресата на примачот не е во оддалечена област, стоката ќе биде shiped од UPS-от. 3.Сопствени грешки може да бидат потребни, ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа или екстра внатрешен задолжен пред цел.и јасно обичај, ако е потребно.

Детали

Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
за Dell Inspiron 1427 1425 Vostro 1720 1710 v1710 v1720
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Процесор
Свеж

Избор на клиенти