.

.

New
SXDOOL голем проток на воздух за ладење вентилатор 70*70*25мм 7cm AC 115/230V 50/60HZ 4W 3500RPM 27.6 CFM Случај вентилаторот за ладење

SXDOOL голем проток на воздух за ладење вентилатор 70*70*25мм 7cm AC 115/230V 50/60HZ 4W 3500RPM 27.6 CFM Случај вентилаторот

DEN 620.00
DEN 815.52

Стока
Достапно.


ГОЛЕМИНА : 70*70*25mm
Напон : 115 V 230 V
Фрекфенција : 50/60 HZ

Детали

Бренд Име:
SXDOOL
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
SDE7025BH
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик
Свеж

Избор на клиенти