.

.

New
SUNON KDE0504PFV1 4010 40mm 5V 1.2 W серверот инверторот Вентилаторот за Ладење

SUNON KDE0504PFV1 4010 40mm 5V 1.2 W серверот инверторот Вентилаторот за Ладење

DEN 1422.00
DEN 1871.52

Стока
Достапно.


Бренд : SUNON
Големина на : 40*40*10мм
Модел : KDE0504 PFV1
Напон : 5 V
W : 1.2 W

Детали

Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Број На Модел На:
KDE0504PFV1
Фан Големина:
4 см
Пакет:
Yes
Бренд Име:
SUNON
Линии:
покажа како погоре слик
Свеж

Избор на клиенти