.

.

New
SXDOOL ЕЗ Brushless Axial вентилаторот за Ладење 60mm 6cm AC 110V 115V 220V 230V 5W 5500RPM 25.2 CFM голем проток на воздух, заштеда на Енергија

SXDOOL ЕЗ Brushless Axial вентилаторот за Ладење 60mm 6cm AC 110V 115V 220V 230V 5W 5500RPM 25.2 CFM голем проток на воздух,

DEN 583.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.


ГОЛЕМИНА на : 60*60*25 мм
Напон : 115 V 230 V
Фрекфенција : 50/60 HZ
Вати : 5 W

Детали

Бренд Име:
SXDOOL
Број На Модел На:
SDE6025BH
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик
Свеж

Избор на клиенти